Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Волонтерки з Тернопільщини збирають допомогу і самі доправляють на передову

Днями волонтерки з Тернопільщини доправили допомогу військовим у Бахмут. Від початку масштабного вторгнення вони систематично підтримують захисників.

Об’єднання жінок Тернопільщини, яке сформувалося на базі Координаційного штабу підтримки оборони України, спільними зусиллями зібрало допомогу військовослужбовцям і днями доправило на передову. Продукти харчування, медикаменти, пластини та інше спорядження, бочки для води і для пального та ще багато необхідних речей для захисників – все це вже у військовій бригаді на Донеччині.

Завезла допомогу на передову волонтерка Наталія Онишків із Бережан разом зі своїм чоловіком.

“На бахмутському напрямку несуть службу багато наших земляків із Тернопільщини. Ми дізналися, що їм зараз необхідно, об’їздили кілька громад і зібрали все, – розповіла волонтерка Уляна Хом’як. – Значну частину допомоги надали виконавча директорка Благодійного фонду “Покрова” Любов Вовк, керівниця аграрного господарства Алла Стечишин, волонтерка з Микулинецької громади Олена Ясінська і волонтерка з Байковецької громади Людмила Мита. Долучилися й інші небайдужі краяни. Дякуємо нашій Наталії Онишків, яка мужньо долає кілометри на передову. Нам надзвичайно цінно знати з перших вуст про потреби військовослужбовців. Стараємось усіх підтримати, не ділимо воїнів на своїх і чужих. Захисники передали нам слова подяки! Все з того, що ми відправили, пригодиться їм. А як вони зраділи цукеркам! Ласощі – це заряд енергії, яка дуже потрібна під час виснажливих боїв. Пряма комунікація з військовими надихає нас не зупинятися, а продовжувати волонтерську працю”.

Понад 40 іноземних громадян працюють на Тернопільщині топ-менеджерами

Трагедія на Тернопільщині: пасічник помер від нападу бджіл