Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Випускники з Хоросткова присвятили свій шкільний вальс тим, хто назавжди залишився одинадцятикласниками (ВІДЕО)

Особливий вальс станцювали випускники школи у Хоросткові. Свій танець вони присвятили тим, хто назавжди залишився одинадцятикласниками. Про це розповіла вчителька української мови Галина Ворона.

За її словами, разом із заступницею директора Ірини Музики вони запропонували ідею зняти цей вальс на відео.

«Ми вирішили, що свій вальс випускники затанцюють у полі, адже багато шкіл України зруйновано. Наступна локація – стадіон. Місце для сильних духом і фізично. А саме такою є українська молодь. Наприкінці композиції кроки вальсу ми виконували самостійно, без партнерів, адже багато випускників роз’їхались по світу і ця страшна війна роз’єднала безліч українських пар», – каже Галина Ворона.

За словами Ірини Музики, вчителі, які утворюють захисне коло – є символом надійного освітянського тилу.

«Наш соціальний ролик закінчується життєствердно – ми віримо у нашу перемогу», – розповіла заступниця директора Хоростківської школи №2 Ірина Музика.

Одинадцятикласниця Христина Савіцька каже, цей вальс для неї був особливим.

«Під час зйомки мені не було складно, адже ми всі переживали ці відчуття – страху, хвилювання, гніву. Але ми раді, що під час війни та поміж звуків сирен ми змогли затанцювати останній шкільний вальс, який присвячуємо тим, хто назавжди залишився одинадцятикласниками», – розповіла Христина Савіцька.

У Тернополі поліцейські виявили авто, яке перебувало в розшуку (ФОТО)

Ветерани та їхні сім’ї можуть отримати фінансову допомогу на власну справу