Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Теребовлі лікарі зробили таку операцію, за яку інші не бралися (ФОТО)

Близько двох місяців в Теребовлянській міській лікарні успішно функціонує новий напрямок хірургічних операцій – мініінвазивні урологічні втручання.

Про це повідомили на сторінці лікарні у фейсбуці.
Тут виконуються всі найсучасніші малотравматичні операції з приводу сечокам’яної хвороби, різноманітних захворювань нирок, сечоводів, сечового міхура та простати. Досвід лікування сучасними методами у лікаря-уролога Бідованця Романа Олеговича – 15 років на посаді завідувача центру сучасних малоінвазивних урологічних технологій та декілька тисяч проведених операцій.
Клінічний випадок лікування пацієнтки у нашій лікарні:
Жінка 79 років, звернулась зі скаргами на постійний біль в правій поперековій ділянці, котрий тривожить її більше 1 року. Тривала медикаментозна терапія ефекту не мала. В хірургічному лікуванні неодноразово було відмовлено в інших лікувальних закладах, спираючись на вік хворої та наявність супутніх захворювань.
При обстеженні виявлено коралоподібний камінь великих розмірів з розростаннями у всі групи чашок. Хворій запропоновано сучасну малоінвазивну операцію – черезшкірну нефролітотрипсію справа.
Операція проведена без ускладнень через мініатюрний прокол на шкірі (не більше 5 мм).
В результаті нирка повністю звільнена від каменів. Хвора в задовільному стані та у гарному настрої виписана додому.
Дбайте про себе – вирішуйте проблеми зі здоров’ям завчасно!
 +380 98 574 2411.

Померла у лікарні: на Тернопільщині водій збив жінку, потім виїхав на узбіччя, врізався у відбійник і злетів в кювет (ФОТО)

До 8 років тюрми: на Тернопільщині продавчиня обікрала магазин і колегу