Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Служив у так званій “народній міліції ДНР” і воював проти ЗСУ: тернопільські слідчі завершили розслідування

Воював проти ЗСУ і служив у так званій «народній міліції ДНР» – заочно судитимуть снайпера, командира роти ДНР.

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Донеччини, учасника так званої «народної міліції ДНР», обвинуваченого в участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Розслідуванням встановлено, що мешканець Донецької області у 2014 році вступив до складу силового блоку терористичної організації «ДНР» – терористичну групу «народне ополчення Донбасу», яка з 2015 року увійшла до одного з підрозділів так званої «народної міліції ДНР».
Обвинувачений обіймав посади снайпера та командира роти.

На цих посадах він відповідав за бойову та мобілізаційну готовність, укомплектованість особового складу, виконання батальйоном бойових завдань, стан і збереження зброї, боєприпасів, а також керував діями підпорядкованих йому учасників терористичної організації «ДНР».

Окрім того, у період з 2015-2018 років брав участь у веденні бойових дій проти військовослужбовців ЗСУ, на боці терористичної організації «ДНР», проводив розвідувальні заходи та здійснював спостереження за переміщенням українських військовослужбовців.

Завершили заочне досудове розслідування, що здійснювали слідчі УСБУ в Тернопільській області, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Рoсія рoзпoчала рaкетний тeрoр прoти мирнoго насeлення України – Мінoборони

Біля “Рогатки” збили велосипедиста (ФОТО)