Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині cудитимуть лiкаря, черeз недбалість якого померло нeмовля

Судитимуть лiкаря-акушера, через непрофесійні дії та нeдбалість якого пoмерло нeмовля.

Дитина померла у лікарні через кілька днів після народження.

Судитимуть лікаря медичного закладу з Тернопільщини, який неналежно виконував свої професійні обов’язки і через неправильно встановлений ним діагноз та дії при пологах постраждало немовля. Обвинувальний акт скерували до суду прокурори Тернопільської обласної прокуратури.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що у квітні 2018 року лікар-акушер, приймаючи пологи у жительки області, недооцінив усі ризики вагітності й пологів, запізно ухвалив рішення про оперативне втручання. Через 4 дні після народження дитина померла у лікарні.

Під час досудового розслідування встановлено причинно-наслідковий зв’язок між непрофесійними діями акушера та смертю дитини.

Завершено слідство, що здійснювали слідчі поліції.

Лікар відповідатиме за ч. 2 ст. 140 КК України «Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього».

Відповідальність за цією частиною статті — обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

“Найважчий екзамен також складете “на відмінно”: Тернопільський студент на війні захистив наукову роботу (ФОТО)

Тернопіль прощається з Героєм Андрієм Побережником (ВІДЕО)