Воїни 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола нещадно нищать зайдів російських окупаційних військ з американських гаубиць М777.
Про це повідомляє прес-центр Угрупування Об’єднаних сил.
– Переважно нашими цілями є артилерійські підрозділи рашистів, прикриваємо нашу піхоту, – каже «Злий», він командир одного з підрозділів, який виконує бойові завдання на Бахмутському напрямку Донеччини. – Не гребуємо й іншою бойовою технікою, наносимо вогневе ураження й по живій силі противника, Ми не перебираємо. Нам дають ціль – і наше завдання її знищити!
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/289224058_394367219385261_1505573770796809978_n-1024x682.jpg)
Хлопці кажуть, що 155мм гаубиці М-777 – це грізна сила, висока маневреність і потужна міць. Ворог постійно полює за ними і не шкодує для їх ураження ні ракет, ні снарядів. Поливають щедро, але мимо.
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/289097248_394367256051924_112505730824331411_n-1024x682.jpg)
Разом нищимо окупанта, разом до перемоги!