Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Результат перших перевірок: у Тернополі виявляють незареєстрованих переселенців і вручають повістки

Зaдля зaпобiгання дивeрсійнiй дiяльності на території oбласті, перeвірки рeєстрації внутрiшньо-перeміщених oсіб та взяття їх на вiйськовий облiк на Тернoпільщині з 18 чeрвня oрганізoвано рoбoту спільних пaтрульних груп.

До складу груп входять на лише поліцейські, а й представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військової служби правопорядку, органів місцевого самоврядування. Загалом щодня на патрулювання в області виходить 25 груп.

За інформацією управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області, з 18 по 20 червня було здійснено перевірку документів у майже тисячі осіб. Серед них виявлено 140 внутрішньо-переміщених осіб, котрі не стали на військовий облік та майже 70 осіб, котрі перебувають на території області без реєстрації. За цей період вручено повістки 333 чоловікам, котрі підлягають мобілізації.

Робота спільних патрульних служб триватиме й надалі. Поліцейські звертаються до громадян з розумінням поставитися до перевірок та завжди носити з собою документи, які засвідчують особу.

 

В Україні повертають платне розмитнення автівок: уже відомо коли

Домашнє насильство: у Тернополі 33-річний чоловік знущався із рідної мами