Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Звідки тернопільських громад зайві гроші пояснили податківці

Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини майже 400,4 млн грн єдиного податку упродовж січня-травня 2022 року. Це плюс 54,4 млн грн до очікуваних, а порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 62,9 млн гривень.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. Упродовж п’яти місяців цього року вони сплатили 295,3 млн грн єдиного податку. Додаткові надходження склали 41,3 млн грн, оскільки індикативні показники перевищено на 16 відсотків. Приріст єдиного податку від приватних підприємців до аналогічного періоду минулого року склав 23 відсотки або на 55,3 млн грн більше.
Юрособи-спрощенці перерахували для територіальних громад краю 55,5 млн грн цього платежу, а це плюс 6,8 млн грн до очікуваних та стільки ж до січня-травня 2021 року.
Сільгоспвиробники, які перебувають на четвертій групі спрощеної системи оподаткування, сплатили цьогоріч 49,5 млн грн єдиного податку, а це на 6,3 млн грн більше, ніж очікувалося, та на 835,5 тис. грн перевищило минулорічний показник.

Пeресeленці втекли від вiйни з Харкiвщини, але потрапили пiд обстрiли у Чoрткoві (ВІДЕО)

У Тернопільській та Львівській областях чутно вибухи: що сталося