Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі знову включать камери, які фіксують перевищення швидкості

Із 16 травня запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях, в тому числі і в Тернополі. Перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими.

Фіксація порушень в автоматичному режимі повертається, повідомляє патрульна поліція Тернопільської області.

— Війна внесла багато корективів до нашого звичного життя. З початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою, — йдеться у повідомленні. — Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими.

Система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи, переконані в поліції.

З 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.

“Повернувся з-за кордону, щоб воювати за Україну, і зник…” Рідні розшукують Ігоря Плитуса

У Тернополі сильний вітер наробив шкоди (ФОТО)