Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Переселенці шукають роботу на Тернопільщині

З початку війни у місцеві підрозділи служби зайнятості Тернопільської області звернулися за консультаціями 709 переселенців з районів ведення бойових дій. З них 561 особа отримала статус безробітного.

114 внутрішньо переміщених осіб вже працевлаштувалися. Найбільше у сферах медицини, сільського господарства, харчової промисловості.

На 16 травня на обліку в службі зайнятості Тернопільщини перебуває 604 переселенці, з них  413 зі статусом безробітного.

За професійним складом:
53 продавці, 27 менеджерів, 24 керівники структур і підрозділів, 15 інженерів, 20 бухгалтерів і економістів, 11 кухарів, 11 адміністраторів, 11 медсестер та лікарів, по 8 касирів та слюсарів,
по 7 техніків і машиністів; по 6 секретарів, юристів, по 5 охоронників та маркетологів,
4 інспектора, по 3 фармацевта, вихователя, пекаря, офіціанта, столяра, лаборанта, по 2 контролера, механіка, зварника, швачки.

Є сторожі, робітники (підсобні, кухонні, дорожні, з ремонту будинків, з догляду за тваринами), вантажники, діловод, бармен, листоноша, екскаваторник та інші спеціальності.
Серед переселенців, які шукають роботу, також є фахівці рідкісних професій: мерчендайзер, маслороб, конструктор одягу, термообробник швацьких виробів, дизайнер меблів, літредактор, рекламіст, психолог, фармацевт-косметолог, помічник нотаріуса, концертмейстер, годинникар, кореспондент, культорганізатор, науковий співробітник, художник, перекладач, технік з ремонту спорттехніки, експедитор, зубний технік, логіст, артист-соліст (хору), митник, агроном.
Для них кар’єрні радники продовжують пошук прийнятних місць праці.
Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості. Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Осіння нудьга: як перемогти поганий настрій або зовсім його уникати

Вода помилок не прощає: на Тернопільщині у річці втопилася людина