Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Текстильній вкладають асфальт (ФОТО)

У Тернополі продовжують ремонтувати дороги. Так, один з поточних ремонтів проходить на вулиці Текстильній. Там працівники підрядної організації виконують фрезерування зношеного дорожнього покриття та облаштовують новий шар асфальтобетону.

У зв’язку з необхідністю виконання ремонтних робіт, тимчасово змінено рух тролейбусів на маршруті №3 та автобусів на маршрутах №21 і №35, повідомляє Тернопільська міська рада.

Нагадаємо, що крім вул. Текстильної, ремонтні роботи продовжуються і в інших мікрорайонах Тернополя. Зокрема, асфальтування дорожнього полотна проводиться на вулицях: Глиняна, Глибока, А. Чайковського, О. Польового, І. Рєпіна.

Також працівники підрядної організації ТзОВ «Техно-буд-Центр» здійснюють нарізання ремонтних карт на вулицях: І. Рєпіна, П. Чубинського та В. Стуса.

Триває поточний ремонт й на вул. Богдана Хмельницького. Тут влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття та проводиться підняття люків колодязів інженерних мереж для подальшого влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Показали відео евакуації важкопоранених бійців з “Азовсталі”

Є позитивні моменти: очільник Тернопільщини повідомив, коли в області з’явиться пальне