У одному з прикордонних підрозділів на Львівщині солдат строкової служби освідчився своїй коханій.
“Петро та Марія з Тернопільщини, знайомі досить давно. Спочатку товаришували, а потім дружба переросла у кохання. Восени минулого року Петро призвався до лав Держприкордонслужби, а кохана залишилась вдома та з нетерпінням чекала на кожен дзвінок. Дівчина не витримала довгої розлуки й приїхала до коханого, щоб хоч трохи побути удвох. Петро вирішив підготувати для дівчини сюрприз та освідчитись. У цьому його підтримали керівництво підрозділу і товариші по службі. Зустрів свою кохану Петро із великим оберемком троянд, став навколішки та зробив пропозицію руки та серця. Зі слізьми радості на очах Марія відповіла: «Так!». А далі міцні обійми та поцілунки під оплески побратимів.
Щиро вітаємо. Петра та Марію! Бажаємо вам насолоджуватися спільним життям і любити, як можна сильніше, один одного!”, – йдеться у повідомленні.
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-31.jpg)
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-17.jpg)
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/0-41.jpg)