Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Був учасником 4 воєн: на фронті загинув відомий військовий з Тернопільщини

Тернопільщина отримала ще одну сумну звістку. Загинув ветеран війни в Афганістані, ветеран АТО, командир окремого мотострілецького батальйону Збройних Сил України полковник В’ячеслав Кравчук.

Про це повідомив перший заступник голови Тернопільської обласної організації Спілки ветеранів Афганістану Василь Когут.
“Сьогодні трагічно загинув на фронті ветеран афганської війни, активний учасник Революції Гідності, ветеран АТО/ООС, волонтер, командир окремого мотострілецького батальйону Збройних сил України полковник В’ячеслав Кравчук. Він надзвичайно любив Україну, був великим патріотом і не вагаючись пішов захищати свою державу від російських окупантів. Біль роздирає моє серце, бо сьогодні втратив друга-офіцера, з яким товаришував понад тридцять років і з яким ще нещодавно разом готовили воїнів до майбутніх боїв та будували плани, що будемо робити у Тернополі після перемоги…
Правління Тернопільської обласної Спілки ветеранів Афганістану, бойові побратими висловлюють щирі співчуття дружині Інні, родині, близьким та друзям.
Світла пам’ять та царство небесне!”, – написав Василь Когут.

В’ячеслав Кравчук служив командиром 35-го окремого штурмового батальйону «Тернопілля», а з перших днів російської агресії включився в створення на Тернопільщині професійних формувань територіальної оборони.
«Війна забирає найкращих і справжніх воїнів. Тих, хто не вагаючись, йде на фронт захищати державу. Тих, хто ціною власного життя рятує сотні інших. Війна забирає Героїв. В‘ячеслав Кравчук був саме таким.
Я познайомився з ним у 2015 році, під час служби в Лисичанську, – написав у Фейсбук перший заступник голови облради Володимир Болєщук. З того часу він був моїм добрим другом, побратимом, наставником і порадником. Востаннє ми бачились 4 дні тому. Вчора його не стало. Свідомість відмовляється сприймати”.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам В’ячеслава Кравчука.

“За що?”: камери спостереження зафіксували, як російські військові розстрілювали цивільних у спину (ВІДЕО)

Командир “Азову” каже, що вони виконали завдання і хоче зберегти життя підлеглим