Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відновили роботу садочків: як вони працюватимуть

У Тернополі відновили роботу 12 садочків. Про це повідомив міський голова Сергій Надал. Вони працюватимуть на кожному масиві: БАМі, в Центрі, на Східному, Канаді, Новому світі, Дружбі.

У разі потреби у садках сформують інклюзивні групи, – зазначив Сергій Надал. Щоб влаштувати дитину у дошкільний заклад, необхідна заява батьків та довідка про роботу у Тернополі.

«Визначено зараз 12 садочків по території міста Тернополя, вони розміщені по різних мікрорайонах, відповідно до тих звернень, які ми маємо від тернополян. Перелік садочків є на сайті Тернопільської міської ради. Садочки будуть працювати, як це було звично до початку воєнних дій: з 8 ранку до 17.00. Для того, щоб діти пішли до садочку, зверніться керівника закладу. Треба буде написати офіційну заяву, що ви даєте згоду, що ваша дитина відвідувала садочок в умовах воєнного стану, а також потрібна довідка, що хтось з батьків працює в Тернополі. Якщо  буде потреба в інклюзивних групах, то вони також будуть сформовані».

Наразі у Тернополі близько 2 тис. батьків звернулися щодо потреби у відкритті садочків. Кількість діючих дитсадків збільшуватимуть.

Зіткнулись бензовоз і пасажирський автобус: у жахливій аварії на Рівненщині загинуло 16 людей (ФОТО)

Через обстріли залізниць затримуються 44 потяги: є і такі, які їдуть через Тернопіль