Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

“Почалася війна — зник ковід. А нас далі змушують примусово вакцинуватись…”

20 травня Тернопільський апеляційний суд слухав «ковідну» справу — про відсторонення від роботи невакцинованого вчителя музичного мистецтва Кременецького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Ігоря Бендасюка.

Педагог виграв у першій інстанції, довівши, що наказ про його відсторонення, — незаконний. Натомість колегія апеляційного суду сьогодні стала на бік дирекції школи — скасувала рішення Кременецького районного суду. З такою позицією не погоджується вчитель, тож буде звертатися в касаційну інстанцію, – пише НОВА Тернопільська газета.

Ніхто з дирекції Кременецького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №5, яка власне зверталася із апеляційною скаргою до суду, не прибув на засідання. А ось вчитель Ігор Бендасюк приїхав з адвокатом, щоб донести суддям свою позицію.
— Готуючись до засідання, я передбачав, що суд може прийняти таке рішення, адже корупція в судовій системі зашкалює. До того ж, знаємо про вказівку з верхів, щоб суди приймали рішення не на користь осіб, яких відсторонили від роботи через невакцинацію. Питання ковіду, як не прикро, — політичне, — зазначив Ігор Бендасюк. — Ігнорування судами законодавством, нормами демократії, правами людей — це нездорова практика для України. Судді працюють зараз у ручному режимі, не мають сміливості приймати справедливі рішення, а це — шлях до диктатури. За незаконні рішення суддям рано чи пізно доведеться відповідати. Ковід і примусова вакцинація — це великий капітал, що осідає в чиїхось кишенях. Бачимо, що коли почалася війна в Україні — кудись раптово зник ковід. Як таке може бути? Де тут здоровий глузд? Із нас просто роблять рабів, нами маніпулюють. Я не проти того, щоб застерегтися від недуги, але я проти примусової вакцинації. Ми живемо у демократичній країні, де права людини мали б бути захищені. Та бачимо протилежне. Не зупинюся на цьому, буду продовжувати боротьбу, піду навіть до Європейського суду.

Інтереси вчителя з Кременця представляв у суді адвокат Павло Бернацький. Після засідання представник наголосив на тому, що апеляційний суд не мав права брати до розгляду дану справу, оскільки вона неналежно оформлена.
— Із сьогоднішнього засідання можна зробити висновок, що у нас не діє верховенство права, бо є певним чином упереджене роз’яснення від Верховного суду головам апеляційних судів, як потрібно розглядати дану категорію справ. У тому документі наголошують, що вакцинація є обов’язковою, бо життя і здоров’я — найголовніше. Таким чином суди наполегливо схиляють до ігнорування законами і правами людей. Після вказівки Верховного суду суди почали масово відмовляти у задоволенні позовів невакцинованим педагогам.
Стосовно справи Ігоря Бендасюка, то зазначу, що апеляційний суд взагалі не мав права слухати дану справу. Ознайомлюючись із апеляційною скаргою, бачимо, що апелянт послався на Кодекс адміністративного судочинства, тобто оскаржує дії у порядку адміністративного судочинства. Такі справи повинні розглядати згідно положень Цивільно-процесуального кодексу. Проте апеляційний суд прийняв скаргу і розглянув, а мав би залишити без розгляду або повернути для усунення недоліків. Вочевидь, суддям байдуже, що і як прописано, якщо є вказівка зверху. Підсумовуючи, скажу, що на людях примусово проводять клінічні випробування. Це злочинні дії влади, спрямовані проти людей. Ніхто не зважає на Конституцію і закони України. Будемо оскаржувати дане рішення апеляційного суду в касації.

Не впорався із керуванням: на Збаражчині перекинувся автомобіль Volkswagen Passat

Осіння нудьга: як перемогти поганий настрій або зовсім його уникати