Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі на великодні свята збільшать кількість транспорту до кладовищ

З метою створення сприятливих умов для мешканців Тернопільської громади щодо відвідування та впорядкування могил рідних і близьких, напередодні Великодніх свят буде збільшено кількість рейсів громадського транспорту до міських кладовищ.

Про це повідомили у міській раді.

Зокрема, з 15 по 23 квітня та з 27 квітня по 4 травня з 10:00 до 19:00 год. рейси до міського кладовища у с. Підгороднє здійснюватиме кожен другий автобус на маршрутах №№11, 27.

24, 25, 26 квітня, а також 1 травня буде забезпечено виконання усіх рейсів автобусами на маршрутах №№11, 27 до кладовища у с. Підгороднє відповідно до розкладів руху у робочі дні.

24, 25, 26 квітня до міського кладовища у с. Підгороднє курсуватиме також автобусний маршрут №1А відповідно до окремих затверджених розкладів руху.

24 квітня та 1 травня працюватиме також тролейбусний маршрут №8 та автобусні маршрути №№ 5, 5А, 8, 18, 31 відповідно до розкладів руху у робочі дні.

З 16 квітня по 01 травня на кладовище, що на Львівській трасі поблизу с.Довжанка, їздитиме автобусний маршрут №32 за окремим розкладом руху відповідно до потреб пасажиропотоку.

Людей вивільняли рятувальники: на Тернопільщині у аварії загинуло двоє пасажирів (ФОТО)

На Тернопільщині не всі авто забиратимуть за п’яне водіння: у військових уже перебір