Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі від 5 квітня безкоштовно розмитнили майже 300 автомобілів

Майже 300 автомобілів, привезених з-за кордону, безкоштовно розмитнили в Тернополі від 5 квітня. Тоді набув чинності закон, відповідно до якого, під час воєнного стану за розмитнення таких машин не потрібно платити митний збір.

Про це розповів заступник начальника Тернопільської митниці Юрій Мацібора.

За його словами, це стосується автомобілів, які ввезені на територію України після першого квітня цього року, пише Суспільне.

“Цей закон не передбачає необхідності внесення на депозитні рахунки митниці, або інших установ. Це є можливість оформлення транспортних засобів без всяких митних платежів. І після завершення воєнного стану немає в законодавстві питання, що потрібно буде внести ці кошти. Законом прямо передбачена норма, що транспортні засоби, які можуть оформлятися в такому пільговому режимі без сплати митних платежів – це виключно транспортні засоби, які ввезені з першого квітня 2022 року. Ті транспорті засоби, які вже знаходяться на території України і були ввезені в режимах тимчасового ввезення або транзит, під дію цього закону не підпадають. Їх оформляють у звичайному режимі у разі, якщо буде необхідність власника чи бажання змінити митний режим. Наприклад з тимчасового ввезення на імпорт. Він буде сплачувати всі платежі в повному обсязі”, – каже Юрій Мацібора.

Заступник начальника Тернопільської митниці також розповів, що максимальний час розмитнення автомобіля на іноземних номерах – 4 години. Автомобілі на потреби Збройних сил України розмитнюють безпосередньо на кордоні за спрощеною процедурою. Наразі обмежень щодо кількості автомобілів, які одна людина може привезти із-за кордону та розмитнити, немає.

На Тернопільщині жінка купувала автомобіль і втратила 40000 гривень

“Доброго дня! Ми з України”: у Кременці демонтували радянські пам’ятники (ФОТО)