Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Теребовлянській громаді поселились 2170 переселенців

Лілія Лотиш.

Війна триває, тому потрібно продовжувати підтримувати наших захисників, дбати про українців, які залишилися без засобів для існування в зоні бойових дій, про переселенців. Мешканці Теребовлянської громади готові трудитися до перемоги.

“Вчора пекли печиво, сьогодні – паски, проводимо толоку, дасть Бог, дочекаємось Великодня, а потім – знову до праці! До нашої громади належать 27 сіл і Теребовля. Кожен мешканець вносить свою лепту. Працюємо у режимі “24/7”, щоб наш склад був наповнений всім необхідним. Хочемо, щоб кожен український захисник отримав частинку домашнього тепла. Оскільки є потреба в печиві, то будемо й надалі залучати наших господинь. Дбаємо і про переселенців, які так численно прибули до нас. У Теребовлянській громаді зареєструвались 2170 осіб з інших областей України, – розповіла заступниця голови Теребовлянської міської ради Лілія Лотиш. – Війна, хвилювання, праця… Важко, але ми справляємось. Щоранку просимо в Бога здоров’я, мирного неба і приступаємо до роботи. Чимало хлопців від нашої громади пішли захищати рідну землю. Пам’ятаємо про кожного з них, молимося, щоб повернулися до своїх домівок, до своїх діточок і дружин. На жаль, нещодавно громаду облетіла сумна звістка. Не стало нашого захисника Юрія Тихоліза… Коли кинули інформацію в стрічку, Теребовлю огорнула важка тиша. Люди перейнялися горем. Наше місто невелике, знаємо одні одних. Юрій працював у військкоматі, пішов служити в гарячі точки. Віддав своє життя за Україну, за кожного із нас… Перемога буде, бо вона намолена.”

“Печу паски нашим захисникам, а готова теж іти боронити Україну”, – 84-річна Стефанія Гаврилишин зі Зборівщини

Встигли записати кількасекундний ролик і розлетітися на друзки: кадирівські тіктокери нарешті показали відео справжнього бою (ВІДЕО)