Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

У Зарваниці переселенці висадили горіховий гай

Новий горіховий гай заклали у чудотворному Марійському духовному центрі у Зарваниці. Про це повідомляє Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Щоб допомогти людям відволіктися від важких роздумів та пробудити почуття турботи і трепетного ставлення до Божого створіння, вінцем якого є людина, 11 квітня, Екологічне бюро Тернопільської архиєпархії УГКЦ разом із вимушеними переселенцями в Зарваниці підтримало безтермінову Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру».
Місцевий референт о. Василь Шафран разом із о. Януарієм Твердуном розмітили площу та підготували посадковий матеріал і органічні добрива для висадки саджанців.
Жертви російської агресії в Україні, що знайшли свій прихисток у Зарваниці, радо відгукнулися на пропозицію взяти участь у цій акції. Українці із Київщини, Харківщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя та інших регіонів нашої Богом даної землі заклали горіховий гай у чудотворному Марійському духовному центрі.
«Кожна рослина, кожне деревце є живим Божим створінням, яке служить Богові, людям та всьому світу. Ці посаджені дерева служитимуть і пташкам, і звірятам, та й нам самим, що потерпаємо від нестачі чистого повітря та надлишку парникових газів в атмосфері, особливо в цей воєнний час, коли наша природа у величезних масштабах нівечиться. Нехай цей горіховий гай стане природним пам’ятником цих важких часів і дарує добрі плоди для мирного розквіту України», – зазначив о. Василь.

“Якби не готувалися 6 років, половина з нас би звідти не вийшли”: керівник тернопільського спецназу про бої за Ірпінь (ФОТО)

Трагедія на Тернопільщині: у ставку втопилася півторарічна дитина