Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Мав багато мрій та планів, бо знайшов свою другу половинку: на війні загинув студент Тернопільського університету

З невимовним болем повідомляємо, що, захищаючи Україну, 21 квітня на Донеччині загинув студент Західноукраїнського національного університету, старший лейтенант Тришневський Богдан.

Про це повідомля Західноукраїнський національний університет,.

“Наш Герой народився в смт. Чемерівці Хмельницької області 28 січня 1998 року. Богдан закінчив військову академію в Одесі у 2019 році, здобувши професійну кваліфікацію фахівця з військового управління, офіцера військового управління тактичного рівня. Згодом вступив до Західноукраїнського національного університету й здобував ступінь “Магістра” у навчально-науковому інституті інноватики, природокористування та інфраструктури, навчаючись на денній формі за ОП “Агрономія” та навчально-науковому інституті новітніх освітніх технологій на заочні формі ОП “Фінанси””, – йдеться у повідомленні.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії він був на передовій, давав відсіч окупантам в Донецькій та Луганській областях.

У хлопця було багато мрій та планів, бо знайшов свою другу половинку й планував з нею спільне майбутнє. Бог забирає найкращих: тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, її світле майбутнє.

Він загинув за кожного із нас, за нашу перемогу. Пам’ять про Героя житиме вічно.
Сумуємо й схиляємо голови у глибокій скорботі!

У Копичинцях 1-го травня покажуть “Домовину”

У Тернополі за добу поліція вручила 32 повістки правопорушникам