Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Героїчність українців ставлять за приклад іншим народам по всій планеті – Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у 60-й день боротьби з російським загарбником заявив, що українці надихають своєю боротьбою та незламністю інші народи по всій планеті.

Про це він написав у Телеграм.

«Два місяці, як Україна наближає перемогу. Перемогу нашої країни, перемогу демократії та людських цінностей. Цей час розставив багато крапок над «і». Героїчність наших людей ставлять за приклад інші народи по всій планеті. Зростає зацікавленість в українській культурі, музиці, мові. Українці надихають своєю боротьбою, незламністю, згуртовують країни та лідерів. Весь світ дізнався, що таке сміливість. Ця фраза лунає від Вашингтона до Токіо. Сміливість — бути Україною», – написав Денис Шмигаль.

За його словами, натомість росію продовжують виганяти з усіх можливих установ, організацій, змагань та конкурсів — окупант усе більше віддаляється від благ цивілізованого світу. Відходять провідні компанії, зупиняються виробництва. Це лише аванс від тієї ціни, яку заплатить росія за варварські злочини на нашій землі.

«Доки над ворогом опускається «залізна завіса», для України відкриваються вікна можливостей. Ми вже розпочали обговорювати з партнерами план відновлення нашої країни — будуватимемо сучасну, високотехнологічну державу. Переконаний, зовсім скоро станемо повноправними членами Європейського Союзу. Усе це дає людям надію та сенс боротися заради перемоги», – додав Прем’єр-міністр.

Слава всім нашим захисникам!
Слава українцям, слава Україні!

Наша писанка міцніша: Головнокомандувач ЗСУ Залужний показав перемогу України

У російському Брянську горить нафтобаза (ФОТО, ВІДЕО)