Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Блаженніший Святослав закликав до загальнонаціональної молитви за українське військо

Блаженніший Святослав

Цими днями, коли загострюється війна, коли ворог посилив наступ на Україну, закликаю всіх до чуйної і неустанної молитви за українське військо. Бо сьогодні вирішується майбутнє, доля України і світу. Закликаю до цього загальнонаціонального чування всіх тих, хто мене сьогодні чує в Україні і поза її межами.

Про це заявив Патріарх УГКЦ у своєму щоденному зверненні у 55-й день війни Росії проти України, передає Департамент інформації УГКЦ.
Глава Української Греко-Католицької Церкви закликав до молитви всіх, хто в Україні та поза її межами, бо сьогодні вирішується майбутнє, доля України і світу.
«Дякую всім тим, хто в різних куточках земної кулі, із різних Церков і народів, сьогодні чуватиме разом з Україною», – зазначив Глава УГКЦ.
У зверненні Блаженніший Святослав констатував, що впродовж останньої доби ми бачили різке зростання агресивних дій окупантів. Президент України і військове керівництво говорять про початок нового наступу російських військ, зокрема на сході України. Загострилися бойові дії. Кількість зброї, яка використовується цими днями не має рівних за останні десятиліття після Другої світової війни…

«Україна бореться. Україна стоїть. Ми можемо сьогодні з вами розмовляти завдяки героїчним зусиллям українського війська. Саме нашим Збройним силам ми завдячуємо тим, що бачимо цей Божий ранок і можемо засилати наші ранішні молитви до нашого Господа і Спасителя», – наголосив Патріарх УГКЦ.

“Яка у нас чудова країна, на жаль, не цінували”: співачка Слава Камінська поскаржилася на дороге життя у Нідерландах

На Тернопільщині люди на колінах зустріли тіло загиблого Героя (ВІДЕО)