Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Ми творимо чудо народу”, – Глава УГКЦ звернувся до українців (ВІДЕО)

Те, що сьогодні відбувається на терені нашої Батьківщини, деякі історики вже називають чудом над Дніпром. Подібно до того, як майже сто років тому відбулося чудо над Віслою, коли польське військо зупинило навалу червоної орди і оборонило незалежність, право на існування відродженої Польської держави.

Про це у своєму щоденному воєнному відеозверненні у тринадцятий день війни сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«Сьогодні те чудо над Дніпром творить наше українське військо, зупинивши навалу північного сусіда, який ступив на нашу землю, несучи розруху і смерть, намагаючись знищити волелюбний український народ», – наголосив Предстоятель.
Глава Церкви підкреслив, що силою любові до своєї Батьківщини, силою згуртованості українського народу ми здивували світ. «Ми творимо чудо народу, який демонструє свою волелюбність на весь світ. І дивує весь світ», – сказав він.
Блаженніший Святослав також розповів, що сьогодні, 8 березня, до Львова прибуває особливий посланець Папи Франциска кардинал Конрад Краєвський. Таким чином Апостольська столиця розпочинає особливу гуманітарну місію в Україні.
«Ми хочемо гідно зустріти нашого гостя і допомогти йому побачити рани України, допомогти, як просить його Святіший Отець, торкнутися ран Христа в тілі зраненого війною українського народу. Ми хочемо разом із ним побувати там, де сьогодні найважче», – заявив Глава УГКЦ.
За його словами, сьогодні Україна перебуває в обставинах, коли мільйони людей зарухалися, коли наші жінки, діти вимушені покинути свої домівки. «І Церква є і буде зі своїм народом. Буде там, де найважче, де найбільше потрібно нашої присутності, щоб обійняти цих людей, їм послужити, полегшити їм страждання, спричинені війною», – запевняє Блаженніший Святослав.
Глава Церкви подякував усім, хто висловлює і виявляє діяльну любов і підтримку українському народові та відкриває свої обійми перед жертвами російської агресії. «Хочу особливо подякувати католикам Молдови, зокрема владиці Антонієві Коші, єпископу Кишинева, який зорганізував підтримку і прийом наших емігрантів, наших біженців, що опинилися на землях Молдови. Владико, дуже вам дякую!» – сказав Глава УГКЦ.
Блаженніший Святослав запевнив у молитві за українське військо – за тих, хто обстоює мир в Україні, за тих, хто обстоює наше мирне населення, яке чи не найбільше потерпає від російської агресії. Відтак закликав всіх молитися за Україну.
У своєму відеозверненні Глава УГКЦ звернувся і до світового співтовариства: «Зробіть усе, щоб зупинити це безумство! Бо на наших очах сьогодні розпинають Україну. Немає такої ночі, щоб бомби не падали на голови мирних жителів. Разом зупинімо війну! Разом будьмо інструментами, знаряддям Божого миру в наш час!»
«Боже, рятуй Україну! Боже, рятуй Твоїх дітей! Боже, підтримуй, дай перемогу нашому війську! Боже, благослови Україну!» – додав Предстоятель і уділив вірним Боже благословення.

Як виробництва зі Сходу України будуть переносити на Західну Україну

Тернопільські патрульні за добу відібрали чотири автівки (ФОТО)