Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополянин з магазинів проносив товар повз каси

Правоохоронці Тернополя довели причетність краянина до серії злочинів.

Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники Тернопільського районного управління поліції жителю міста 1968 року народження.

Працівники поліції встановили, що тернополянин вчинив на початку лютого дві крадіжки в торговельних закладах. Він непомітно проносив товар повз каси, ховаючи його під верхній одяг. Своїми протиправними діями він завдав збитків на чималу суму.

Відомості про події правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 2 статті 185 ( крадіжка ) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції нагадують, що 3 березня Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за мародерство». Відповідно до змін, такі правопорушення, як Крадіжка (ст.185 ККУ), Грабіж (186 ККУ), Розбій (187 ККУ), Вимагання (189 ККУ) та Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (191 ККУ) прирівняні до особливо тяжких злочинів, скоєних у період військового стану.

Зміни торкнулися:

– частини 4 ст. 185 (Крадіжка), покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років);

– частини 4 ст. 186 (Грабіж), покарання – позбавлення волі на строк від семи до десяти років),

– частини 4 ст. 187 (Розбій), покарання – позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна);

– частини 4 ст. 189 (Вимагання), покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна;

– частини 4 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна), покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років).

У Тернополі на блокпості патрульні виявили в автомобілі пістолет та набої до автомата (ФОТО)

Скільки отримують військові ЗСУ: офіційна інформація