Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Кохання переможе все. Неймовірне освідчення в Тернополі

Попри воєнні дії в нашій країні, в серці кожного з нас залишається те, що не зможе відібрати жоден окупант – любов, яка зігріває, вселяє надію та не дає згаснути вірі в наше світле майбутнє.

Яскравим свідченням цього є подія, яка сталась сьогодні в Тернополі. Капітан служби цивільного захисту Юрій Керничний, заступник начальника аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області зробив пропозицію руки та серця своїй коханій Наталії Гульді, студентці 6 курсу Тернопільського національного медичного університету. Про неймовірну історію розповідається на сторінці Головного управління ДСНС у Тернопільській області.
«Все це було заплановано раніше, – ділиться рятувальник, – проклята війна зруйнувала всі плани… Але ми продовжуємо жити. У такий складний для України час хочеться створити молоду сім’ю. Сподіваюсь на ствердну відповідь».
Освідчення відбувалось перед станцією швидкої медичної допомоги, де зараз працює обраниця Юрія. У присутності колег та співробітників Наталії, під спалахи проблискових маячків рятувального автомобіля він вручив коханій букет троянд і вона сказала «Так!». Своєю зворушливою промовою рятувальник розчулив серце не тільки дівчини, а й усіх, хто спостерігав за новоспеченими нареченими.
Весілля молодята планують відгуляти після перемоги.

«Іменем Бога я прошу вас: зупиніть цю бійню», – папа Франциск

Тернопільські волонтери відправили на Харківщину 9 вагонів продуктових наборів