Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Корисна інформація: як отримати пенсії і соціальні виплати у воєнних умовах

Міністерство соціальної політики запевняє, що українці отримають усі грошові виплати.

Пенсії і соціальні виплати за березень усі українці отримають, де б вони не були. Для людей, які вимушені були покинути свої домівки і переїхати в інші регіони, є певні правила, яких треба дотримуватися для отримання виплат, повідомило 3 березня Міністерство соціальної політики, пише “Захід.Нет”.

Перше. Якщо ви отримували пенсії та субсидії через «Укрпошту» і перебуваєте на постійному місці проживання, то очікуйте на свої виплати вдома або можете забрати їх у відділенні згідно зі звичайним графіком виплат від «Укрпошти». Залежно від стану бойових дій можуть бути перенесені дати виплат, але виплати обов’язково будуть. Перевірити роботу відділень Укрпошти у вашому регіоні можна за посиланням.

Друге. Якщо ви виїхали з місця фактичного проживання, то для отримання виплат слід зробити наступне:

  • Зателефонуйте або до контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 – розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);
  • або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням або передайте інформацію через електронний кабінет.

Повідомте про необхідність отримання пенсії, грошової допомоги за іншою адресою та передайте наступну інформацію:

  • прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;
  • адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року;
  • паспортні дані (серія та номер паспорту);
  • номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;
  • спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою);
  • нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання;

Якщо ви отримуєте пенсію або грошову допомогу поштовим переказом, повідомте оператору додатково код переказу, який отримали в смс-повідомленні. Ваші кошти будуть виплачені за заявленою адресою проживання протягом декількох днів.

 

Якщо ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, повідомте про це оператору.

Третє. Якщо ви отримували пенсії та субсидії через банківські установи, та не маєте зараз можливості зняти з картки готівку, ви можете скористатися наступними сервісами Укрпошти:

• перерахування коштів з картки для отримання готівки у відділенні Укрпошти або з доставкою за адресою проживання за допомогою послуги «З картки додому».

Генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський повідомив у Facebook, що буде інформувати всіх про виплати пенсій, субсидій та інших виплат на телеграм каналі.

Не допомагайте ворогу: українців закликали не поширювати інформацію про обстріли в режимі реального часу

Увага! Черговий фейк. Ворог зламав окремі сайти влади