Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

В храмах Тернополя щоденно моляться на вервиці за Україну

10 березня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк вчергове очолив молитву на вервиці в Архикатедрі Тернополя за мир в Україні, заступництво та покров Пресвятої Богородиці над нашим народом та військом. Усі присутні молилися на колінах, усильно благаючи Божої допомоги вистояти у війні.

Як повідомляє пресслужба архиєпархії, владика пояснив важливість спільної молитви на вервиці, запросив усіх тернополян та вимушено переміщених осіб долучатися. Кир Василій просив творити цю молитву з глибокою вірою та на колінах. «Молімося за наших воїнів, які віддають свої життя, за волонтерів, за біженців та кожного, хто сьогодні захищає Україну, щоб Бог благословив нас перемогою».
З особливим болем архиєпископ говорив про вчорашнє бомбардування пологового будинку у Маріуполі та засудив вбивство невинних жінок та дітей по всій Україні. «Матінко, дай нам сили вистояти в цій війні, просимо Тебе, бережи нас!» – підсумував архиєпископ. Завершилася молитва загальним благословенням присутніх.
Пригадуємо, що молитва на вервиці відбувається в Архикатедральному Соборі Тернополя щоденно з понеділка по п’ятницю після Хресної дороги о 13.00. У суботу розпорядок відмінний. У неділю – молитва на вервиці після Літургії на 10.15.

На Тернопільщині 90 аптек, де можна придбати інсулін

Українська армія зупинила наступ російських загарбників на всіх напрямках