Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Верховна рада хоче повернути Почаївську та інші лаври у державну власність

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт “Про заборону Московського патріархату на території України”.

Про це повідомляється на офіційному сайті українського парламенту.

Нардепи зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт “Про заборону Московського патріархату на території України”.

Законопроєкт пропонує заборонити “діяльність Московського патріархату – Російської православної церкви та релігійних організацій, які є частиною Російської православної церкви, в тому числі Української православної церкви”.

“Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Свято-Успенська Почаївська лавра, Свято-Успенська Святогірська Лавра та інші архітектурні пам’ятки державного значення, що перебувають у власності або користуванні Московського патріархату, переходять у власність держави, а угоди (рішення) про користування скасовуються”, – ідеться у проєкті закону.

Також у документі значиться те, що вся без винятку церковна власність заборонених церков “впродовж 48 годин з дня набрання чинності цим законом інвентаризується і націоналізується”.

“Релігійні громади, монастирі і духовні навчальні заклади Московського патріархату можуть змінити свою підлеглість впродовж 14 днів з дня набрання чинності цим законом відповідно до Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, – сказано у проєкті закону.

Джерелосайт ВР/

Сумна звістка: від рук окупантів загинув житель Збаража (ФОТО)

Вимагали 250000 доларів: судитимуть банду, яка у Тернополі хотіла підзаробити на підприємцеві (ФОТО)