Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Астрофотограф пояснив, що за “дивні мерехтливі об’єкти” в небі і чому українці почали бачити більше зірок (ВІДЕО)

Все частіше до поліції та тероборони приходять звернення від людей щодо «дивних мерехтливих об’єктів в небі». Багато хто думає, що це ворожі дрони, або ж інша небезпечна техніка. Астрофотограф з Тернополя Андрій Ревун вирішив заспокоїти людей та зробив роз’яснювальне відео, яке опублікував у фейсбуці.

Люди через посилену тривогу на багато речей звертають увагу. З однієї сторони пильність — це добре, але часто зустрічається істерія, — наголосив у відео Андрій Ревун, учасник клубу АстроТернопіль (ТерАстро) та Лозівська астрономічна обсерваторія. —  У цьому відео я спробував пояснити, що це не якісь об’єкти, а зорі, які змінюють своє положення в небі.

Також Андрій пояснив, чому українці почали бачити більше зірок у небі, пише “Терен”.

Через війну на території України у вечірній час ми дотримуємося режиму світлового маскування, через що знижено світлове забруднення атмосфери. І навіть у великих містах стало видно зорі.

 

Фото Андрія Ревуна

Окрім зірок, часто можна побачити супутники та Міжнародну космічну станцію, які досить швидко рухається у нічному небі. Андрій запевняє, це не дрони, тому не потрібно панікувати.

Не лякайтесь неба, воно красиве, багато зірок, можете подивитись, милуватись, бо після перемоги знову міста почнуть світитись яскравим світлом і зірки знову потьмяніють, — повідомив астрофотограф.

Та це не всі об’єкти, які можуть викликати зацікавленість людей. Детальніше можна дізнатись у відео:

У Тернополі поліція склала адмінпротоколи на продавця валюти та покупця (ФОТО)

Люди на колінах зустріли тіло Героя: Тернопільщина прощається з воїном Василем (ФОТО)