Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

У Тернополі за вступ в тероборону виплатять по 20 тисяч гривень (ВІДЕО)

Міський голова Тернополя Сергій Надал виділив кошти з місцевого бюджету для виплати по 20 тисяч гривень заохочення тим, хто вступить у тероборону.

Про це повідомляє міський голова у спеціальному зверненні у зв’язку з російською агресією в Україні.

“Дорогі тернополяни, друзі! УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ!
Сьогодні ворог знову біля наших воріт. Він погрожує нам війною. Але ми готові. Ми – Українці! Ми – на своїй Богом даній землі! Україна- вільна демократична незалежна держава. Московському царьку, як би він не виправдовувався перед росіянами, цього не змінити. Ми готові боротися і перемагати”, – йдеться у підписі до відео.
Далі із відеозвернення:

“Я закликаю тернополян вступати у нашу територіальну оборону. Усі, хто вступить у тероборону за контрактом, отримає з міського бюджету одноразову виплату на руки – 20 тисяч гривень”, – каже Сергій Надал.

Також Надал сказав, що Тернопіль має бути готовим до різних дій з боку ворога. У разі виникнення проблем з водопостачанням мешканці міста можуть користуватися бюветами та коронками. А “Тернопільводоканал” закуповує спеціальні ємності для доставки води під будинки у випадку аварії на водогоні.

Вулиці міста освітлюються цілодобово. Тернопільські лікувальні заклади також готуються до можливого наступу. Деякі з них будуть перепрофільовані для лікування поранених та потерпілих. Зараз також запасаються ліками та матеріалами для перев’язок.

“Ми разом, тому ми сильні. Ми переможемо! Слава Україні”, – на завершення додав міський голова Тернополя.

Незаконна порубка: на Бучаччині зупинили вантажівку, у якій перевозили 16 п’ятиметрових колод дуба (ФОТО)

Крадіжка у “Подолянах”: тернополянин в примірочній переодягнувся у нове і непомітно вийшов з магазину