Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

У Тернополі водійка на елітній іномарці через зауваження переїхала чоловікові ногу

Конфлікт трапився у Тернополі. Жінка на елітній іномарці переїхала чоловікові ногу через зауваження про неправильне паркування. 

Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду, повідомляють Тернопільські події. 

Потерпілий  судовому засіданні пояснив, що 15 грудня 2019 року близько 17.00 год. він з дружиною та дітьми перебували на ринку по вул. 15 Квітня та оскільки його молодша донька заснула в колясці, тому дружина залишилась з нею на вулиці, а він зі старшою донькою поїхали автомобілем, щоб залишити його в дворі будинку та мали намір ще прогулятись.

Приїхавши до «Сільпо» по вул. 15 Квітня, біля якого знаходиться заїзд в двір їх будинку, він побачив, що на в`їзді в двір стоїть припаркований автомобіль марки Toyota RAV4, тому заїхати в двір йому не вдалось. Чоловік припаркував свій автомобіль на парковці магазину «Сільпо» та пішов із донькою назустріч дружині.

Надалі вони повернулись до автомобіля приблизно через 20 хв. та авто Toyota RAV4 продовжував стояти на тому ж місці, перешкоджаючи заїзду. В цей час його дружина пішла в магазин «Сільпо», а він з дітьми залишився на вулиці, при цьому він викликав працівників поліції з метою притягнути до відповідальності водія даного автомобіля за порушення правил дорожнього руху.

Через декілька хвилин до даного автомобіля підійшла жінка-водій.Чоловік зробив їй зауваження, але вона сіла в автівку і закрила дверку, при цьому щось відповіла йому, однак він не почув, що саме.

Чоловік підійшов ближче до авто та постукав у вікно, після чого водій привідкрила вікно та він повідомив їй, щоб вона нікуди не їхала, оскільки він викликав працівників поліції для оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення. У відповідь на це водій почала сваритися з ним, після чого повільно розпочала рух вперед. При цьому дитяча каляска знаходилась збоку і руху автомобілів не перешкоджала. А чоловік стояв попереду автомобіля біля лівого переднього крила та коли побачив, що “Тойота” розпочала рух, почав відходити вбік, однак повністю відійти не встиг. Автомобіль під керуванням обвинуваченої лівим переднім колесом наїхав на його ліву стопу.

Потерпілий чоловік сказав водійці, що потрібно викликати швидку допомогу, проте вона почала з ним сваритись, тому він сам викликав медиків. Через декілька хвилин прибули працівники швидкої допомоги та працівники поліції. Надалі коли він зняв взуття, нога його спухла та посиніла так, що знову взутися він не зміг та автомобілем швидкої допомоги його доставили в травмпункт, де зробили рентген та повідомила про перелом ноги, після чого надали медичну допомогу.

На наступний день він звернувся в поліклініку МВС України, де його оглянули рентгенолог та хірург та також надали медичну допомогу. Також повідомив, що він видав працівникам поліції взуття, в яке був взутий в момент ДТП. Крім того підтвердив проведення слідчого експерименту в кримінальному проваджені, обставини, встановлені при його проведенні, та присутність усіх осіб, зазначених в протоколі.

Підозрювана все заперечувала. Проте суд визнав жінку винною та оштрафував на 5100 грн. Також вона повинна заплатити потерпілому 20 тис. грн моральної компенсації.

У Тернополі активно обговорюють законопроєкт, яким можуть знизити ціни на продукти харчування

День на Олімпіаді: медаль Абраменка, невдача в жіночій естафеті і анонс 17 лютого