Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Тернопільська облрада підтримала ініціативу Івана Чайківського щодо зниження цін на продукти харчування

На позачерговій сесії Тернопільської обласної ради, серед іншого, говорили і про продовольчу безпеку держави. Депутати звернулися до керівництва країни з закликом підтримати ініціативу народного депутата від Тернопільщини Івана Чайківського щодо тимчасового запровадження 0% ставки ПДВ на продукти харчування.

“Це дасть змогу знизити ціни на продукти харчування в наших магазинах і підтримати українського товаровиробника. Це означає, що будуть нові робочі місця, збільшаться зарплати, надходитимуть податки в бюджет і буде підтримка нашої армії”, — Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.
“Це питання важливе, адже з нагнітанням інформаційної істерії, дуже зросли ціни. Тому необхідно підтримати наших громадян. Ініціатива щодо нульового  ПДВ має на меті зниження цін, особливо на соціально-значимі продукти. Це те, що зараз роблять країни Євросоюзу, захищаючи своїх громадян та свій ринок”, —  каже депутат Тернопільської обласної ради Олег Боберський.
Нагадаємо, законопроєкт 7023 ініційований народними депутатами з групи  «За майбутнє» уже зареєстрований у Верховній Раді. Якщо парламентарі його підтримають, то нульове ПДВ на продукти харчування діятиме в нашій країні до 1 січня 2023 року.

Знайшли Марину, яка пропала безвісти на території Почаївської лаври (ФОТО)

Зеленський у Мюнхені пояснив, чому Україна хоче миру