Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Стрітення Господнє 2022: що не можна робити

15 лютого православні та греко-католицькі християни святкуватимуть Стрітення Господнє (або, як його ще називають, Принесення до Храму).

Воно є одним із найважливіших церковних свят та входить до числа дванадесятих (12 важливих церковних свят після Великодня). Вважається, що саме сьогодні, на 40-й день після Різдва, немовля Ісуса Христа принесли до Єрусалимського храму, де його зустрів Симеон Богоприємець — християнський святий та єврейський праведник. Саме з цим святом пов’язують давній обряд “очищення” жінки через 40 днів після пологів. 15 лютого вважається, що зима бореться з весною та зустрічається з літом. На це свято існує багато традицій, прикмет, а також заборон. Чого не можна робити на Стрітення?

Що не можна робити на Стрітення Господнє

1. Під особливою забороною “брудна” домашня робота. В цей день шанується відпочинок та “чистота рук”. Не шийте, не періть одяг та не прибирайте.

2. Крім того, що не можна робити якісь справи по дому, не варто сильно навантажувати себе фізично. Під забороною ремонт, перестановка меблів, будівництво.

3. Так само заборонено переїжджати — перенесіть усі важливі справи на інший день.

4. Не варто їхати далеко від будинку — за прикметою, ваша поїздка може закінчитися якоюсь неприємністю. Будьте обережні!

5. Сьогодні важливі мир та злагода. Не сваріться, не лайтесь. Якщо знаходитесь у поганих відносинах з рідними, варто помиритись.

6. Усі магічні ритуали під забороною! Відмовтеся від ворожінь.

В цей день навпаки треба відвідати церкву, відстояти богослужіння. Можете принести з церкви додому освячені свічки.

Джерело: “1+1″.

На Тернопільщині батько на місяць покинув свого 14-річного сина

На Кременеччині розшукують молодого чоловіка, який пропав безвісти (ФОТО)