Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

“Син сказав, що його дружина – господиня”: на Тернопільщині свекруха побила невістку

Через воду стався сімейний скандал під час якого свекруха побила невістку.

Про це йдеться у вироку Гусятинського райсуду Тернопільської області.

За даними суду, 6 січня 2022 року свекруха під час сімейної сварки побила невістку. На суді підозрювана провину повністю не визнала та розповіла, що вона випадково вдарила жінку, захищаючи свого чоловіка від сина.

Потерпіла розповіла, що під час сімейної сварки вона захищала чоловіка, через що підозрювана вдарила її кулаком. Чоловік потерпілої та син підозрюваної на суді зазначив, що коли він повернувся додому на Святвечір, то дружина йому розповіла, що його мати та її чоловік через воду ображали її. Тоді він сказав, що його дружина в домі господиня і ніхто не має права так до неї ставитись. Мати чоловіка все заперечила, коли він повторив це її співмешканцю, то той почав нецензурно висловлюватись та спробував вдарити сина підозрюваної. А коли коханого намагалась захистити жінка, то його мати вдарила її. Донька потерпілої допомогла матері піти в іншу кімнату, а чоловік викликав поліцію.

Донька підозрюваної це підтвердила. Вона розповіла, що мати часто ображала свою невістку. Суд визнав свекруху винною за ч.1 ст. 125 КК України, її оштрафували на 680 грн. 

На Тернопільщині у пожежі загинула дитина, поки мама дивилась телевізор: жінку судили

Жовто-сині стрічки та спільне виконання гімну: у Тернополі відзначили День єднання (ФОТО)