Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Був надзвичайно позитивною людиною: помер колишній футболіст та тренер з Бучача (ФОТО)

13 лютого на 63-му році життя перестало битися серце відомого у минулому футболіста з Бучача, а також головного тренера місцевого «Колоса» Сергія Михайловича Курцеби.

Останні роки Сергій Михайлович працював вчителем фізкультури у Бучацькому ліцеї, передаючи свій великий спортивний досвід підростаючому поколінню, повідомляє “Номер один”.

Сергій Михайлович був надзвичайно позитивною людиною, не пропускав жодного футбольного матчу за участю місцевого «Колоса», постійно підтримував контакти з футбольними ветеранами Бучача. Перед Новим 2022 роком був присутнім на нагороджені бучацької команди у будинку культури, де особисто вітав футболістів та тренерський штаб зі здобуттям золотих медалей чемпіонату Тернопільської області у першій лізі.

На минулому тижні пана Сергія поклали в ковідне відділення Бучацької лікарні. Ще в п’ятницю, 11 лютого, з ним говорили друзі, все на перший погляд було добре, хоча до того він кілька днів був на апараті ШВЛ. Однак страшна недуга таки перемогла Сергія Михайловича.

Похорон Сергій Курцеби відбудеться 14 лютого, о 15 годині. Вічна пам’ять…

Смертельна аварія на Борщівщині: одна жінка загинула, інша потрапила до лікарні (ФОТО)

Марина

У Почаєві на території храму пропала молода жінка: розшук (ФОТО)