Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У селі на Тернопільщині влаштували запальну ретровечірку у стилі 80-х та 90-х (ФОТО)

У селі Биківці Шумської громади Кременецького району пройшла шалена ретро вечірка.

Люди на один вечір телепортувались у 80-90-ті роки. Однією із основних цілей проведення вечора була організація хорошого відпочинку, якого всі так давно хотіли, пише “Терен”.

Екстравагантні моделі одягу в поєднанні з яскравим макіяжем – саме так виглядали жителі села Биківці. На сторінці Я – Биківці написали про їхню вечірку.

Вечір розпочався із шаленства.

 – Перший конкурс – бажаючих нуль… Усі «прилипли» до лав і ввімкнули режим невидимки. Ведучі чемно нагадали, що це вечірка, а не звичайний собі концерт, тому сидіти спокійнесенько в куточку нікому не вдасться. Хвилина-друга і десяток учасників (майже добровольців) вже на сцені.

Було декілька секретних номерів. Про один з них згадується так.

– Винесли стіл і лави, світло згасло, залишилась лише світломузика. Кількасекундна пауза… Тишу розірвала пісня «Сама п’ю, сама наливаю», а разом із музикою до залу увірвались шість сміливих жінок. Вихором пронеслись залом і сіли за стіл, ілюструючи слова пісні, наливаючи і п’ючи горілку (яка насправді була водою. До речі, половина цього реквізиту, яка залишилась у пляшці, навіть мала кумедне продовження наступного дня). Оголошення в новинах про мобілізацію жінок, зміна музики, танці і марширування, які закінчились обіймами чоловіків, адже номер був присвячений захисникам та захисницям України. Вигуки і оплески, коротка фотосесія, знову кілька ігор та колядування.

Діджей спеціально для вечірки підібрав плейлист, який змусив танцювати всіх.

– Всі на кілька годин забули про вік і стали молодшими на 10-20-40 років, і танцювали весь вечір так, як це робили колись у клубі, практично в тій самій компанії. Час від часу ми дратували людей зйомками, аби передати тим, хто не зміг прийти, атмосферу всього дійства, але врешті-решт вирішили, що це зробити неможливо, бо відчути все можна було тільки тут і зараз.

До речі, такі стилізовані вечірки у селі проводять не вперше, також була дискотека 80-х.

– В нас зовсім не було досвіду у проведенні таких заходів. Програма постійно змінювалась, аж до самої вечірки. Ми страшенно хвилювались, щоб все пройшло так, як заплановано. Хоч і знали, що це неймовірно, але все одно сподівались на новорічне диво.

Більше трьох тижнів підготовки. Зробити фотозони, розібратись з електрикою (не було навіть елементарних розеток, щоб ввімкнути апаратуру), знайти саму апаратуру (бо сільські колонки давно вже відійшли в апаратурний Рай), придумати, як нам всім не замерзнути – це основні проблеми, які очолювали список із не менше сотні завдань, – написали на сторінці.

Джерело.

У Тернополі на Київській на ринку була потужна пожежа (ВІДЕО)

«АТБ» допомагає привітати дітей-сиріт із прифронтових регіонів України