Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

У Польщі агентство з працевлаштування обдурило більше 100 українців

У Польщі викрили агентство з працевлаштування в місті Слупськ Поморського воєводства, жертвами незаконної діяльності якого стали більше сотні українців.
Як повідомляє сайт прикордонної служби, в грудні минулого року прикордонники перевірили законність працевлаштування 185 іноземців в одному з посередницьких агентств у Слупську.
В результаті перевірки виявилося, що аж 133 громадяни України працювали нелегально. Крім того, агентство незаконно застосувало аутсорсинг до 166 осіб. Всі українці були працевлаштовані на виробництві металевих інструментів. У більшості випадків ці люди відпрацювали втричі більше годин, ніб було зазначено у виданих їм дозволах чи ”освядченнях”.

Крім того, роботодавець не повідомляв до ужендів праці про те, розпочав роботу іноземець чи ні, відповідно, надавав неправдиву інформацію про обставини, пов’язані з початком та припиненням роботи. Справу проти власника агентства передали до суду, який і призначить йому покарання. Так само до суду потрапили й справи іноземців, яких спіймали на нелегальній роботі.

Попередження про негоду: на Тернопільщині будуть хуртовини та пориви вітру (ВІДЕО)

Продавав ліс: депутата Тернопільської райради “на гарячому” спіймали на хабарі у 25 тисяч гривень (ФОТО)