Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Жителів Тернопільщини кличуть до війська

Жителів області запрошують на військову службу за контрактом.

Про це повідомив головний сержант бригади територіальної оборони Володимир Грицина. Укласти контракт із Збройними Силами України можуть і чоловіки, і жінки.

У підрозділах ЗСУ, які дислокуються на Тернопільщині, є ряд вакансій. Щоб долучитися до служби, необхідно підписати контракт зі Збройними Силами України. “Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Тернопільщини запрошують охочих підписати контракт на військову службу у підрозділах територіальної оборони! Офіцери, сержанти, солдати запасу можуть звертатися у ТЦК СП за місцем проживання або за телефонами: 0973481414; 0989640383. Служити у військових підрозділах можуть як чоловіки, так і жінки”.

Додамо, завдання територіальної оборони полягають у захисті населення на визначеній місцевості до моменту розгортання угруповання військ; участь у посиленні охорони та захисті державного кордону, підготовці громадян України до національного спротиву; боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими збройними формуваннями агресора.

Джерело.

У Тернополі на пішохідному переході таксист збив дівчину

Прославляли Ісуса колядками та традиціями: на Тернопільщині відбувся фестиваль вертепів (ФОТО, ВІДЕО)