Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Дуже цікаво: тернопільський астролог розповів, що буде у 2022 році Тигра

Уже живемо в новому році. Очікували його. Вірили у новорічно-різдвяне диво. Загадували бажання й надсилали його у Всесвіт. У безмежжі Космосу Хтось читає наші думки. Там – наша зірка. Наші ангели. Книга нашого Буття…

Чого очікувати від року, що став господарем світу? Яким він буде для нашої планети та людей? Розмовляю про це з відомим тернопільським астрологом Іваном КРУП’ЯКОМ.  

– Білий Металевий Бик передає своє правління Чорному Водяному Тигрові. Два попередніх роки втомили людство. Найперше, через пандемію. Ми всі опинилися наче замкнуті в світі: заборони, обмеження… Безмежний світ виявився тісним і незатишним. Іване Степановичу, рік 2022-ий буде продовженням цього хаосу і невизначеності, чи дасть хоча б якусь надію?

– За східним календарем, Чорний Водяний Тигр вступить у свої права 1 лютогоІнший колір, інша стихія буде панувати. І все буде по-іншому. Звичайно, тенденції попереднього року ще триватимуть. Але тигр і віл – це дві різні тварини, з різних груп. Віл – непарне число, а Тигр – парне. Віл – домашній. Тигр – дикий звір. Він завжди вичікує на свою здобич, але нападає спонтанно. Це – «кішка», яка не завжди є стриманою, проте все добре розраховує.

Рік, можна сказати, буде революційним. Особливо будемо це спостерігати навесні. В кінці лютого – на початку березня відбудеться парад планет. Він завжди дає поштовх до певних змін, пише “Наш День”.

Щодо пандемії, то десь до середини року ситуація поліпшиться.

– Новий рік – рік трьох двійок. А загалом рік шістки. Що це означає для людства?

– Як характеризувати саму шістку? Шістка – це досконалість. Це число наповнення, матеріального росту, тому що воно асоціюється із шостим знаком Зодіаку. А це – Діва. Діви – прагматичні, практичні, розумні, виважені. І, не дивлячись на те, що покровитель року Тигр, у багатьох випадках люди не прийматимуть різких, поквапних рішень. Більше будуть обдумувати, стримувати себе.

Дехто може почати робити кар’єру, отримати гарну роботу, започаткувати власну справу. Результат буде.

– У деяких країнах Тигра вшановують як одного з вартових чотирьох сторін світу. То світ зможе опертися на свого вартового?

– Як кажуть, вся мудрість іде зі Сходу. Китай, Японія, Південна Корея – це держави з древньою, цікавою історією. І зараз вони доволі розвинені. Так ось, у них після Дракона – Тигр на другому місці. Він справді вважається вартовим. Він сильний і витривалий. Символ енергії.

Тигр – смугастий. Смуга жовта, чорна… Як шахова дошка. І як у житті: смуга світла, смуга темна… Тому він символізує переміни. Світ буде потрохи очищуватися. І зможе «опертися» на Тигра.

– Україна має три страхи: війна, пандемія і постійна невпевненість – в політиці, економіці, соціалці. Чи в новому році можна очікувати, якщо не кардинальних, то хоча б якихось змін?

– У нашій долі страх – це стан, коли людина не може впоратися з ним. Іншим психологічним проблемам легше дати раду. Якщо взяти наших ближніх сусідів – поляків, угорців, і трошки дальніх – чехів – вони вірять своїм урядам, знають, у якому напрямку рухаються їхні держави. А нас ті згадані страхи тримають роками. У нас багато загиблих в російсько-українській війні. А скільки душевно травмованих?!

Ми маємо гіркий досвід з попередніх років. Ніхто про людей не дбав. Це не означає, що перед кожним із нас влада повинна поставити на стіл хліб із маслом. Вона повинна дати можливість на це заробити. А в нас кожен сам за себе.

Зміни йдуть від особистостей. В Україні з’являться нові політики. Головне, аби підтримали їх люди. І ще. Планета України – Сатурн. У цьому році він буде сильним. А це означає, що ми вистоїмо, якби важко не було.

– Тигр – творець і руйнівник, захисник і агресор. Чого в його характері буде більше? Що зорі нам віщують?

– Рік почався з ретроградної Венери. А Венера – це гроші. Вона опікується Тельцем. А Україна територіально розташована під Тельцем. Тому побачимо й відчуємо всі слабкі місця в економіці. Й політиці також.

Політика, на жаль, сіятиме тривогу в людей. Триватиме війна ідеологічна. Слово – це величезна енергетика. Ним можна лікувати, зцілити і вбити.

Загалом, Тигр принесе чимало змін, зруйнує деякі усталені підвалини. Цей знак має неоднозначний характер. Дика сила, в якій поєднанні агресія та захист. Цю динаміку, енергію можна використати на благо, а можна й навпаки. Всесвіт дає людям шанс. Можливості. Певні знаки.

Прийде час і астрологію вивчатимуть у школах та університетах. Таке вже колись було. Скептики не вірять зорям. А все, що зароджується наверху – відбувається внизу. Наша планета Земля у Космосі співіснує з іншими, більшими й меншими, планетами. Між ними – взаємозв’язок. «Сусідки» впливають одна на одну. Зараз наша планета знаходиться на лінії життя. Ми повинні вивчати й розуміти, що все це означає для долі Землі та людей.

– Планета й людство переживають також чимало природних катаклізмів. Набувають більших масштабів пожежі, повені… Рік 2022-ий буде спокійнішим, чи нам слід готуватися до серйозніших викликів?

– Стихія року говорить сама за себе: це – вода. Вологості мало б вистачити на весну. Тож мав би бути хороший урожай. Щодо сюрпризів, то природа нам їх підкине – через наше недбальство та неправильне господарювання. Людина змінила клімат, нищивши природу. Велика загроза йде від танення льодовиків. Це виклик для всієї планети: і для людей, і для рослинного й тваринного світу. Я вже раніше казав і повторюся ще раз: льодовики породжують ранкові роси. Якщо їх не буде – не буде насіння. У природі існує баланс: одне підтримує інше. Людина у своїй жадібності до наживи не хоче цього розуміти. От і природа мстить…

– Скажіть, будь ласка, для яких знаків Зодіаку в рік Тигра буде щастити, а кому слід остерігатися цього норовливого звіра?

– Мавпа не знаходить з Тигром спільної мови. Люди, народжені у рік Мавпи, повинні бути обережні. Якщо це водяні знаки, то Тигр буде до них поблажливим. А от вогняним знакам – Овен, Лев і Стрілець – слід бути обачними, бо вода гасить вогонь. А Тигр цьогорічний – Водяний. У них будуть складнуваті періоди.

А з точки зору східного Зодіаку, усім, хто народився в парні роки, буде легше. Непарним – важче.

Щодо знаків зі стихії Повітря. Що робить вітер на воді? Жене хвилі. Здіймає бурі. Тому людям цієї стихії слід також остерігатися життєвих бур.

І ще. Сторона горизонту цього року – Північ. Тому серйозні події будуть відбуватися у північних частинах держав, областей і навіть громад.

Щодо нашої північно-східної войовничої сусідки, то для її правителя рік буде напружений. І ще тує є певні символи. Якраз парад планет відбудеться в той час, коли першому і останньому – сьомому керівникові колишнього Радянського союзу, виповниться 91 рік.

– Питання, яке на устах роками: чи дочекається Україна свого Вашингтона?

– «Зі своїм праведним законом», як писав Тарас Шевченко? Дочекаємось. Наш Пророк не помилявся.

Не додивився матч: тернополянин отримав три доби арешту, бо емоційно вболівав за збірну України

Кінець українського “рамадану”: сьогодні голодна кутя, а завтра освячення йорданською водою