Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Двоє кременецьких саночників відібралися на Олімпіаду до Пекіну

Лише учора ми писали про дуже вдалий виступ кременецького двоборця Дмитра Мазурчука на етапі Кубка світу, а сьогодні гарні новини прийшли з табору української збірної з санного спорту – двоє кременчан здобули олімпійські ліцензії в цьому виді спорту.

Після змагань Кубка світу в латвійській Сігулді завершився кваліфікаційний період на Олімпіаду-2022, і відповідно збірна України змогла визначитись із спортсменами, які представлятимуть “синьо-жовтих” на китайській Олімпіаді.

Україна здобула по дві ліцензії в жіночому та чоловічому одиночному санному спорті, також одну ліцензію в парі. І буде представлена в командному змаганні. Зокрема, за даними президента Федерації санного спорту України Анатолія Малищика, в команді кременчани-одиночники Андрій Мандзій і Юліанна Туницька.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що точно поїде на Олімпіаду лідер біатлонної збірної України тернополянин Дмитро Підручний. Є також великі шанси отримати олімпійську квоту і у представників краю в лижному двоборстві. Остаточний склад олімпійської збірної України стане відомий після 17 січня.

Чому тернополяни, в домівках яких індивідуальне опалення, змушені платити великі суми і за загальне?

У Тернополі невідомі побили чоловіка