Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

«Ви некомпетентні щодо спортивних результатів»: легкоатлет Іван Стребков зі скандалом залишив Тернопільщину і буде виступати за Київську область

Неодноразовий чемпіон України з легкої атлетики, неодноразовий переможець міжнародних змагань різного рівня тернопільський (уродженець Бучача) стаєр Іван Стребков вирішив залишити Тернопільську область, і з цього року виступає за Київщину.

Причина – банальна – брак коштів на підготовку, а також не справедливий розподіл на рівні нашої області спортивних стипендій. Про це він розповів у зверненні на власній сторінці у Фейсбуці:

“Наприкінці 2021 року прийняв однозначне рішення змінити область. Причина досить банальна – гроші. Для розуміння ситуації, базове фінансування легкоатлета рівня літнього Чемпіона України серед дорослих в Тернопільській області – дуже маленьке. Все розумію, по фінансових можливостях, Тернопільщина не багата, але рідна для мене область – тут я становився як спортсмен. Проте, є така штука як обласна стипендія, на яку вкотре висувають будь-кого, тільки не Стребкова. На жаль, як би то мало бути, кількість зароблених очок і перемога в змаганнях відповідного статусу не є для таких рішень належним показником і вважаю, що серед легкоатлетів, після моєї дружини, був єдиним кандидатом на її призначення.

Не мені розповідати про фінансову підтримку спортсмена який відстоює честь області, всі розумні люди, прекрасно знають що результат – не малі фінансові витрати. Моє питання стосуються членів комісії. В душі, напевно, ви відчуваєте що подібні рішення не відповідають поняттю чесності, а якщо все ок, то просто не компетентні в питаннях спортивних результатів.

Отож підведу невеличкий підсумок.
У 2007 році я здобув першу для Тернопільської області медаль юнацького Чемпіонату України і, протягом 15-ти (!) років виступів за Тернопільщину, щороку ставав переможцем або призером Чемпіонатів України в різних вікових категоріях на відкритому повітрі, в приміщенні, кросі. По собі залишу рекорди області в бігу на 800, 1500, і 3000 м в приміщенні та 5000, 10000 м і напівмарафоні на вулиці. А також, подяку людям, які мені в цьому допомагали і сприяли :
Перший тренер – Борейко М.М. та Борейко Т.М.
Тренер – Степанюк О.І.
Тренер – Чуба І.В.
Колишній Ректор ТНЕУ – Юрій С.І.
Колишній декан Факультет фіз. вих. ТНПУ – Омельяненко В.Г.
Ректор ТНПУ Буяк Б.Б.
Завуч ШВСМ Марфіян Н.М.
Лікар спортивного мед. диспансера
Марків О.М.
Вибачте, якщо когось забув згадати.
Така історія.
З 2022 року на Всеукраїнських змаганнях представлятиму Київську область.

У Бучачі судили жінку через те, що вона у нетверезому стані сиділа на зупинці

Нива мінімально програла стартовий спаринг міжсезоння