Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Збірна України, з Дмитром Підручним у складі, добре виступила на першій біатлонній естафеті сезону

Дуже вдало розпочала сезон естафетна збірна України з біатлону, в складі Артема Прими, Дмитра Підручного, Богдана Цимбала і Антона Дудченка. Наша команда фінішувала в топ-5 найкращих збірних планети.

На передгоночні розклади відбиток накладав стан одного з лідерів нашої команди Артема Прими, який лише нещодавно відновився після коронавірусу. Однак він свій стартовий етап провів непогано, передавши естафету тернополянину Дмитру Підручному сьомим, з відставанням менше 30 секунд.

Етап Дмитра взагалі став найкращим у гонці. Як і Прима, Дмитро блискуче відстрілявся без штрафу і був нестримним на дистанції. Він ледь не вивів нашу команду в лідери, передавши естафету другим (!), лише в чотирьох секундах від лідерів-норвежців (на фото).

Дуже старався не погіршити ситуацію найслабший учасник нашої четвірки Богдан Цимбал. І перші два кола йому це вдавалося, але на стрільбі стоячи Богдан перенервував, “заробив” штрафне коло і наша команда опустилася на 6-ту позицію.

Це місце все одно залишалося високим для української команди, отож, для Антона Дудченка головним завданням було його зберегти. А він навіть покращив позицію, обійшовши італійця Віндіша, і фінішував п’ятим.

Таким чином, чоловіча збірна України сьогодні поступилася тільки справді біатлонним гігантам — Норвегії, Франції, Росії та Німеччині, — і залишила купу приводів для оптимізму.

Що зміниться з нового року для українських заробітчан у Польщі?

“Дідівщина” у Тернополі: солдату, який знущався над іншим строковиком, присудили 6 років тюрми