Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Збалансований бюджет: на сесії облради прийняли головний документ Тернопільщини (ВІДЕО)

Основне питання, яке виносилось на розгляд сесії – прийняття обласного бюджету на 2022 рік. Без обговорення не обійшлось, але в результаті за фінансовий документ депутати таки проголосували. На що будуть спрямовані кошти, розповів перший заступник голови облради Володимир Болєщук.

Бюджет збалансований, тому що він пройшов експертизу у всіх керівників обласних управлінь, через всі депутатські комісії, зокрема комісію з питань бюджету, де було розглянуто по пунктам всі галузі. Також передбачено в кошторисі 654 мільйони гривень на будівництво, ремонт та утримання доріг місцевого значення. Тобто ми знову продовжуватимемо відновлювати дороги в селах. Також дуже важливим для нас було питання — це те, що ми забезпечили всі наші комунальні заклади гідною зарплатою і забезпечили енергоносії, — сказав Володимир Болєщук.

Проектом бюджету на 2022 рік передбачено продовження програми молодіжного кредитування. Це дуже важливо, оскільки молоді сім’ї будуть мати змогу жити в нових квартирах, помешканнях. А держава, обласний бюджет компенсує їм відсотки. Також сьогодні державою передбачена компенсація відсотків для індивідуальних забудовників ,— розповідає Святослав Лебонтов, депутат Тернопільської обласної ради.

Також на сесії депутати заслухали звіт начальника Головного управління Національної поліції Тернопільської області Олександра Богомола. Які рішення ще виносились на розгляд сесії – дивіться у відео.

“Ви такого ще не бачили”: житель Тернопільщини створив серед зими квітковий рай (ВІДЕО)

Володимир Болєщук побував в ролі Миколая у школі на Тернопільщині (ФОТО)