Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополянин Олег Кривий розповів як виграв кваліфікацію на Олімпіаду бодібілдерів “Містер Олімпія”

Тернополянин Олег Кривий отримав кваліфікацію на турнір “Містер Олімпія”. Бодібілдер вже втретє виступатиме на цьому турнірі.

Олег Кривий розповів Суспільному про свій життєвий шлях і те, як готується до цих змагань.

“Аби перемогти на цьому турнірі бажано жити у США”.

За словами Олега Кривого, він виріс у селі Перепельники Зборівської громади, що в Тернопільському районі. Закінчив школу з золотою медаллю, потім отримав юридичну спеціальність у Тернопільському національному економічному університеті.

“Я вчився не для галочки і не за гроші, я справді хотів здобувати знання. То були складні часи. Батьки допомагали, чим могли. Ми не розкошували”.

На турнірі “Містер Олімпія” спортсмен виступатиме вже втретє.

“Я в 2019 році виступав в Америці на цих змаганнях. У 2020 увійшов у ТОП-6. Три тижні тому я виступив на змаганнях в Іспанії й отримав цю кваліфікацію. Планував виступити ще літом, але в мене трапилася травма коліна. Довелося продовжити підготовку, залікувавши травму”.

За словами Олега Кривого, для того, аби перемогти на цьому турнірі, бажано жити у США.

“Там розвиненіша фітнес індустрія. Той бум, який переживає ця галузь зараз у нас, в Америці відбувся ще 30 років тому. За цей час там дуже розвинувся спортивний ринок та інфраструктура. Ми дуже відстаємо в цьому плані від Заходу. Також для перемоги важлива публічна складова спортсмена. Потрібно вести свої соцмережі, бажано англійською мовою. Аби набути достатнього розмовного рівня, я раніше тричі на тиждень займався з репетитором, зараз спілкуюся вільно. Треба й відвідувати певні заходи. Усе це працює на перемогу комплексно. Я вважаю, що це командний вид спорту, бо одна людина не в силі це все охопити”.

“Я щасливий, бо моє хобі стало моєю роботою”.

Фінансову підготовку до турніру взяли на себе його спонсори. Зараз бодібілдер займається з тренером з-за кордону. До цього над своєю формою працював самотужки.

“Я професійний спортсмен. Тренер у мене з Іспанії, з ним ми працюємо онлайн. Майже на всі мої змагання він прилітає зі мною також”.

Зріст Олега Кривого – 164 сантиметри, вага – 109 кілограмів. У спорті він з 16-ти років. Через травму коліна змінив футбол на тренажерний зал. До бодібілдингу займався армлерслінгом і пауерліфтингом.

“Я займався в підвальному спортзалі, в якому була хороша дружня атмосфера, в якому були саморобні тренажери і цього достатньо було. Зараз, з розвитком фітнесу, спортивні клуби змінилися, люди мають можливість тренуватися на новому якісному спортивному обладнанні”.

Нинішньої форми спортсмен досяг за 6 років.

“Напевно, це був мій вид спорту. Я завжди говорю, що він обрав мене, а не я його, тому що з перших змагань мені все почало вдаватися. Я почав вигравати буквально всі змагання. Потрібно розрізняти тренування для себе, своєї фізичної форми, свого гарного настрою і професійні заняття спортом. Для першого у нас необхідне є, а от для другого – ринок дуже нерозвинений. Із точки зору спорту та результатів, для мене було б краще, якби я виїхав з України, але я живу тут, бо розвиваю тут бізнес, бо люблю людей, які поряд зі мною. Для покращення ситуації потрібна комплексна робота на рівні держави. Більше безкоштовних гуртків. А не тих, які на папері лише безкоштовні, а насправді за все платять батьки: за підготовку дітей до змагань, за спортивну форму, за квитки на ті ж змагання. Важливо створити умови, де кожен аматор може себе проявити й мати можливість розвиватися. Тоді дитина зможе досягти більших успіхів в будь-якому виді спорту, бо дітям притаманно швидко вчитися. Колись я сам був аматором і знаю, що це таке. Тепер я щасливий, бо моє хобі стало моєю роботою”, – розповів бодібілдер.

“Турнір “Містер Олімпія”  це як олімпіада”.

Олег Кривий тренується щодня по два-три рази. На 45-ти хвилинному тренуванні виконує по 5-6 вправ. Харчується бодібілдер шість разів на день.

“Я повністю знаходжуся на правильному харчуванні. Це, в основному, каші, м’ясо, яйця, риба і салат. Один раз на тиждень я можу дозволити собі будь-що, але тільки за один прийом”.

Турнір “Містер Олімпія” відбудеться у 2022 році. За словами спортсмена, до того, на інших змаганнях він не виступатиме.

“У нашому виді спорту турнір “Містер Олімпія” – це як олімпіада. Коли ти маєш можливість виступити на олімпіаді і розпилятись на чемпіонат Європи немає жодного сенсу”.

Оцінюють спортсменів на турнірі “Містер Олімпія” за трьома критеріями.

“Це, перш за все, об’єми. Друге – це сепарація і дефініція, тобто на скільки відділяються м’язи один від одного. І третє – це сухість, тобто на скільки знежирене й зневоднене тіло, на скільки ці всі м’язи видно на сцені”, – каже Олег Кривий.

У спортклубі, де він тренується зберігають нагороди спортсмена.

“Є з Бразилії де я виграв професійний турнір, там всім переможцям вручають мечі. Є зі змагань в Ірландії. Також є мого товариша кубки – Андрія Пушкаря, мої кубки. Є тут і медаль з «Олімпії» з Америки. Дуже мало в кого є такі медалі”.

“Я досить дисциплінована і морально сильна людина”.

За словами Олега Кривого, тренерською роботою поки займатися не планує.

“Перша причина цього – це те, що я сам поки виступаю і, окрім того, маю дуже багато справ в плані бізнесу. У мене поки немає фізичної можливості це робити. Можливо, коли я завершу свою кар’єру і в мене буде більше часу, я когось тренуватиму”.

Ще одна складова його успіху – дисципліна.

“Дисципліна не лише в спорті, а й будь-якій справі – це головне. Можна бути генетично обдарованим, але якщо в тебе немає дисципліни, ти не приділяєш уваги тренуванням, режиму, ти ніколи не досягнеш чогось великого. І спорт в моєму житті виховав цю дисципліну. Тепер вона допомагає мені і в спорті, і в бізнесі, і в житті”.

Та найсильнішим Олег вважає свій внутрішній світ.

“Я вважаю, що я досить дисциплінована і морально сильна людина. На мою думку – це основне, що в моєму тілі найсильніше”.

За інформацією Галаса, турнір Містер Олімпія відбудеться у грудні 2022 року. Відбір туди в категорії 212 вже подолали:

2022 QUALIFIED: 212 OLYMPIA

Derek Lunsford (USA)

Shaun Clarida (USA)

Kamal Elgargni (Libya)

Mohamed El Azim (Egypt)

Ahmad Ashkanani (Kuwait)

Angel Calderon Frias (Spain)

Felipe Moraes (Brazil)

Oleh Kryvyi (Ukraine)

 

Знайшли сусіди: у Копичинцях від переохолодження помер 49-річний чоловік

Жінкам більшості поширених професій доведеться стати на військовий облік: подробиці