Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Польща змінила правила в’їзду для деяких українців

Польща змінила правила в’їзду на свою територію для окремих категорій громадян України.

Про це повідомили на офіційному Telegram-каналі МВС України. Тепер декому з наших співвітчизників не потрібно буде мати негативний результат ПЛР-тесту.

Зараз під час відвідування Польщі негативний ПЛР-тест не потрібно надавати таким категоріям громадян України:

– дітям віком до 5-ти років;

– особам, які складають випускні іспити у школах, ліцеях і вищих навчальних закладах, а також іспити, що підтверджують кваліфікацію професії та особам, які проводять екзаменаційні комісії, чи опікунам цих осіб;

– громадянам, які перетинають кордон у межах виконання робіт (водії вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних суден, обслуговуючий персонал поїздів, члени екіпажу морських суден, особи, які працюють у медичних установах).

Нагадаємо, що на початку грудня через зростання кількості заражень на коронавірусну недугу, влада Польщі вирішили посилити правила в’їзду на свою територію.

На початку цього тижня на Львівщині затримали трьох іноземців, які хотіли незаконно потрапити у Польщу. Громадян Сомалі виявили на пункті пропуску «Шегині», що на Яворівщині. Прикордонники помітили автомобіль «Рено», який рухався в бік державного кордону. У машині перебувало троє громадян Сомалі віком 23, 29 та 36 років.

Іронічний вірш про Миколая, який написала тернополянка, масово поширюють у соцмережах

“Не було підстав брати в руки ніж і вбивати”: оскаржують закриття справи Андрія Пекельного (ФОТО)