Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На будівлі Тернопільської облради повісили величезний портрет Степана Бандери (ФОТО)

Портрет Степана Бандери повісили 27 грудня у Тернополі.

“1 січня ми відзначатимемо 113-ту річницю від Дня народження Степана Бандери. Цього дня о 16:30 год. в Тернополі розпочнеться традиційна смолоскипна хода.

Збір біля стадіону ім. Р. Шухевича. Теоретик українського націоналістичного руху XX століття Степан Бандера народився у 1909-му році на Івано-Франківщині. Його життя обірвалося в досить молодому віці та пам’ять про нього живе у наших серцях. Переконаний, саме на таких постатях, як Степан Бандера повинні зростати наші діти!” – повідомив голова обласної ради Михайло Головко.

Також Михайло Йосифович додав, що з його ініціативи на будівлі облради встановили величезний банер, на якому зображений портрет лідера української нації, керівника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Окрім того очільник області нагадав, що Тернопільська обласна рада закликала Президента повернути звання Героя України з удостоєнням ордена Держави (посмертно) Степану Бандері за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву в боротьбі за незалежну Українську державу.

Деяким українцям дозволили не платити за землю: хто може уникнути податку

У Тернополі 8-річна дівчинка посварилася із батьками і втекла з дому (ФОТО)