Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Молодий житель Підволочиська знущався над своєю мамою

Судитимуть чоловіка, який знущається над рідною людиною.

65-річна жінка написала заяву про домашнє насильство у поліцію в Підволочиську. Вона просила притягнути до відповідальності сина.

З’ясувалося, що 34-річний чоловік випиває і вже неодноразово вчиняв дебоші у помешканні, де живе з матір’ю. Під час сварки він виганяв її з дому, застосовував силу, повідомили “Галасу” у нацполіції обасті.

Підозрюваному кваліфікували скоєння злочину передбаченого статтею 126-1 Кримінального кодексу України (умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань або погіршення якості життя потерпілої особи).

За ознаками правопорушення розпочато кримінальне провадження, за яке передбачено покарання: громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Пересадки серця та нирки: Тернопільська лікарня отримала ліцензію на трансплантацію органів (ВІДЕО)

Зростання захворюваності на ковід на Тернопільщині прогнозують після свят