Відомий український співак Віктор Павлік разом зі своєю молодою дружиною Катею Репяховою відвіз свого маленького сина на свою Батьківщину.
Кадрами з сімейної подорожі поділилася блогерка та молода дружина Павліка на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram, де за її життям стежить понад 150 тисяч осіб.Так, стало відомо, що напередодні новорічних свят, Народний артист України Віктор Павлік вирішив відвезти маленького сина Михасика у місце, де він народився та виріс. Співак разом з дружиною Катею Репяховою відвідав свою маму у місті Теребовля Тернопільської області.
“Я тут народився, синочку. Михасик на Батьківщині тата. Я тут народився, я тут виріс”, – каже Віктор Павлик.
![Віктор Павлік привіз сина на Батьківщину, скріншот](https://i0.wp.com/znaj.ua/crops/6e53dd/620x0/1/0/2021/12/28/I0wpkMkCXQuOzpz4kAIF7vjB0bqjOR9MTvQjTAwG.png?w=640&ssl=1)
Бабуся маленького Михасика зраділа його появі, жінка не могла натішитися маленьким онуком. Віктор Павлік з маленьким сином та своєю мамою навіть вирішив зробити фото на пам’ять про зустріч.
![Віктор Павлік привіз сина на Батьківщину, скріншот](https://i2.wp.com/znaj.ua/crops/67e1f1/620x0/1/0/2021/12/28/IEiicKmoP9EPn8s8YA5HUX3ktE11qEpR9Fv1ZnH9.png?w=640&ssl=1)