Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Етапи створення пісні

Запитати в когось, як правильно написати пісню — все одно, що запитати, як правильно приготувати яєчню. Не існує однозначно правильного шляху, але є безліч корисних порад, вправ та рекомендацій, які можна взяти на озброєння. Якщо ви збираєтеся написати свою першу пісню або просто хочете удосконалити свої навички, то наше керівництво допоможе вам зробити початкові кроки. Також не забудьте про обладнання — хороша акустична система та інші інструменти стануть вам у нагоді під час запису.

Підберіть послідовність акордів

Найкращий спосіб почати писати пісню — створити базову послідовність акордів за допомогою музичного інструменту. Акорд — це поєднання двох або більше нот, зіграних одночасно. Підбирайте різні комбінації акордів на своєму інструменті та пробуйте грати їх у різних ритмах та стилях.

Створіть секції та структуру пісні

У звичних нам піснях присутній той чи інший різновид структури «куплет-приспів-куплет-приспів». Коли ви виберете потрібну послідовність акордів, попрацюйте над тим, щоб розвинути її для використання в інших секціях. Вам знадобляться як мінімум дві різні секції, на основі яких можна буде створити куплети та приспіви.

Придумайте вокальну мелодію

Створивши структуру пісні, візьміть інструмент і почніть повторювати її для того, щоб придумати вокальну мелодію. Деякі вокалісти наспівують цю мелодію собі під ніс, інші співають навмання, щоб зрозуміти, що спрацює, а що — ні. Спробуйте різні методи вокалізації, щоб знайти потрібний для вас. Коли знайдете мелодію, яка сподобається вам, запишіть її, щоб не забути.

Напишіть текст та покладіть його на мелодію

Доходячи до цього кроку, багато людей здаються, і це не дивно. Написання текстів може бути складним та незручним процесом, особливо якщо ви ніколи раніше цим не займалися. Робота з акордами, структурою та мелодією — це музичні вправи, а ось створення текстів до їхнього числа не входить. Для того щоб писати осмислені тексти, авторам доводиться досліджувати ті сторони своєї креативності та життєвого досвіду, які з музикою зовсім не пов’язані.

Через потужну пожежу у Чорткові на залізницю упала частина конструкції: перекритий проїзд (ФОТО, ВІДЕО)

Що загрожує продавцям “айкосів”?