БК Тернопіль після двох домашніх поразок залишився у топ-8 Суперліги

БК Тернопіль програв і другий домашній матч спареного туру. Цього разу — Черкаським мавпам. Причому знову команда не зуміла втримати необхідний рахунок на останніх хвилинах.

Більше того, за хвилину до фінальної сирени Фурстінгер ефектним слем-данком зрівняв рахунок – 90:90. А після того, як гості знову вийшли вперед на 2 очки, тернополяни мали ще кілька нагод не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу — наприклад, Бояркін кидав «вільний» триочковий кидок, але не влучив. І у підсумку — знову прикра поразка.

БК «Тернопіль» – БК «Черкаські мавпи» – 90:96 (23:16, 25:23, 20:26, 22:31)

Тернопіль: Фурстінгер (17 очок + 3 підбирання + 3 передачі), Місяць (7 очок + 1 підбирання + 1 передача), Домаркас (14 очок + 4 підбирання + 3 передачі), Долежай (5 очок + 2 підбирання + 5 передач), Дашич (11 очок + 9 пiдбирань + 1 передача) – старт, Боднар, Бояркін (15 очок + 4 підбирання + 5 передач), Луценко (13 очок + 4 підбирання + 2 передачі), Шиманський, Сандул (8 очок + 4 підбирання + 3 передачі), Литвинов, Головчик.

Тепер нашу команду чекає виїзд на Схід України і матчі з Дніпром (10 грудня) та Харківськими Соколами (12 грудня).